O firmie Produkty Galeria Kontakt
   
 

Kontekst sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, przy ulicy Dziadoszańskiej 10, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego, prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Poznaniu, XXI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego z numerem KRS: 0000186774.

Kontekst Sp. z o.o. - do 2005 r. firma doradcza, której misją było wspieranie Klienta we wdrażaniu pozytywnych zmian. Dzięki swojej elastyczności i profesjonalizmowi pomaga w realizacji projektów ukierunkowanych na rozwój potencjału ludzkiego i budowaniu sukcesu tych, którzy jej zawierzyli.

W 2005 r. Spółka podejmuje decyzję o rozszerzeniu działalności w zakresie produkcji. W tym celu podnosi kapitał zakładowy do kwoty 1 050 000,00 zł, kupuje Zakład w Nowym Mieście nad Wartą i przejmuje bieżącą produkcję oraz pracowników.

Kontekst Sp. z o.o. jest firmą, która buduje swoją tożsamość w oparciu o jasne i stałe wartości. Należą do nich: etyka, ludzie, praktyka, innowacyjność, elastyczność i przywództwo.

Spółka Kontekst posiada ponad 1500 metrów kwadratowych hal produkcyjnych, magazynów i biur. Od momentu powstania inwestuje w odpowiedni park maszynowy, który pozwala na wdrażanie innowacyjnych, zaawansowanych technologicznie rozwiązań produkcyjnych.

Kontekst sp. z o.o. posiada zakład produkcyjny, dysponujący nowoczesnymi maszynami, które umożliwiają elastyczną, dostosowaną do specyfiki firmy produkcję według bieżących zamówień klientów.

Kadra techniczna oraz mobilna załoga pozostają w każdej chwili do dyspozycji naszych klientów.